מפגשי עיסוי תינוקות פרטיות

דף הבית >> סדנאות >> מפגשי עיסוי תינוקות פרטיות
מפגשים אישיים בסטודיו בהתאם לצרכים שלכם, מפגש אחד בן 3 שעות או שני מפגשים בני שעתיים כל אחד בהם תקבלו את כל המידע הדרוש לכם על מנת להתחיל לעסות את תינוקכם בביתכם.
הרבה זוגות בוחרים להגיע ביחד למפגשים אלו על מנת ששני בני הזוג ישלטו באומנות המגע והעיסוי. במהלך המפגש תבינו כיצד העיסוי תורם לבריאות הגופנית והנפשית של ילדכם, תלמדו לזהות את הזמן המתאים לעיסוי אצל תינוקכם, תבינו מהם סוגי האיתותים השונים שהתינוק שולח לכם בזמן העיסוי ומה המשמעות שלהם, תתנסו בסוגי המגע השונים שניתנים לתינוק תוך כדי עיסוי וכמובן תלמדו ותתאמנו בטכניקת העיסוי. 
המפגש הפרטי מאפשר להורים לשאול שאלות ולהתייעץ עם איריס בנושאים שמעסיקים אותם בתקופה רגישה זו, במהלך המפגש איריס תשמח לענות על כל שאלה מתוך נסיונה הרחב גם כאחות מוסמכת וגם כמנחת סדנאות הורים בשנים האחרונות.
המפגשים יכולים להיות מתאימים במיוחד לזוגות אשר מרגישים כי תקופה זו מאתגרת במיוחד עבורם, לזוגות עם תאומים, עם תינוקות שסובלים מקוליק או מריפלוקס. 

עלות מפגש בן 3 שעות 300 שקלים 
עלות שני מפגשים בני שעתיים כל אחד 400 שקלים 

 
Mommy & Me  ©  כל הזכויות שמורות       |    טלפון:  054-3355146    |    עגור 354, מכבים    |     הדף שלנו בפייסבוק   |   רישום לקורס / סדנא / פעילות   |   עיצוב גרפי: קינמון
הקמת אתרים  גיל דור - הקמת אתרים באינטרנט