יוגה נשית

דף הבית >> יוגה >> יוגה נשית
נשים חוות במהלך חייהן תקופות של עומסים רבים ולא פשוטים הנוגעים ל: קריירה, זוגיות, משפחה, התמודדות עם ריבוי מטלות דרישות ומשימות, היוגה הנשית באה לעזור לאישה ולתמוך בה במעגל החיים שלה. שיטה זו אשר פותחה על ידי מירה ארצי פדן משתמשת בכלים מעולם היוגה המסורתי ומתאימה אותם לנשים על מנת לחבר אותן אל גופן ולעזור להן להבין אותו ואת המחזוריות הקבועה שקיימת בו . בבסיס התרגול נמצא האגן הנשי ורצפת האגן כבסיס והעוגן אשר ממנו יוצאת האישה אל חייה. התרגול הינו עדין אך מדויק ועוצמתי ,דרך החיבור לרצפת האגן ולנשימה מתגייסת קהילה שלמה של שרירים מייצבים בגוף והאישה הופכת לפעילה אקטיבית בשמירה על בריאותה הגופנית והנפשית. על ידי שימוש בדימויים, בכתיבה אינטואיטיבית ובניהול יומן מעקב יומי לומדת האישה להיות  נוכחת בחייה ונוצר תהליך של הבנה והארה פנימית, ייצוב רגשי והורמונלי בתרגול אשר מתואר לא פעם כמשנה חיים.
היוגה הנשית הינה כלי שימושי ויעיל בהתמודדות עם ווסתות קשות , עם תסמונת קדם וסתית, בבעיות כמו דליפות שתן, צניחות רחם,
מחלות אוטואימוניות, אנדומטריוזיס ועוד. היא תומכת ועוזרת בבעיות פריון ,מקלה על תסמיני גיל המעבר ומתאימה לכל אישה בכל גיל.

השיעור מתקיים בימי שלישי 19:30-20:45 
עלות חודשית - 200 שקלים לחודש עם 4 שיעורים /250 שקלים לחודש עם 5 שיעורים

קישורים מומלצים


האתר הארצי של היוגה הנשית
http://www.yogaforwomen.co.il .

סרטון הוידאו של היוגה הנשית באנגלית

 
Mommy & Me  ©  כל הזכויות שמורות       |    טלפון:  054-3355146    |    עגור 354, מכבים    |     הדף שלנו בפייסבוק   |   רישום לקורס / סדנא / פעילות   |   עיצוב גרפי: קינמון
הקמת אתרים  גיל דור - הקמת אתרים באינטרנט