אמהות מסכמות בסוף המפגשים את החוויה :


 
אמא של רוני : "הגעתי לסטודיו עם המון חששות בגלל הרפלוקס של רוני, היא לא היתה מוכנה בכלל לשכב על הבטן, מגעים עצבנו אותה והיא לא רצתה שאעשה איתה שום דבר חוץ מלהחזיק על הידיים. כיום, חוץ מזה שהיא משלימה עיסוי מלא , היא הכי אוהבת עיסוי על הגב כשהיא על הבטן , וזה ממש מדהים בעיניי. מלבד התרומה המשמעותית להתפתחות שלה , היתה הסדנא זמן גם עבורי. זה היה הזמן שלי להשתחרר, להנות ולהגיע עם אנרגיות חדשות הביתה ".

אמא של שוהם : "עברנו מספר חוגים לפני הסדנא הזו , עיסוי , תנועה וגם בייבי שיר, התלבטתי בכלל אם להגיע לסדנא הזו , ואני חייבת לומר שזה שונה מכל קורס אחר שעשיתי ושלמדתי המון בעיקר בתחום התנועה . היה דגש מאוד גדול על תנועה ומאוד נהניתי מכך , כל שבוע חיכיתי ליום חמישי ולזמן המיוחד הזה עם שוהם ושאר הבנות ".

אמא של נועה: "המפגשים בסטודיו היו נקודות האור שלנו במשך השבוע והם אלה שעזרו לי לעבור את השבוע בצורה שפויה. חששתי מאוד לבוא בהתחלה, חששתי שנועה לא תתן לי לעשות כלום ותבכה כל הזמן . הזמן פה תרם לנו הרבה מבחינת ההתנהלות בבית, בהתחלה לא הבנתי מה אני אמורה לעשות איתה, האם אני אמורה להחזיק את הרעשן מולה כל היום...... ובזכותך למדנו המון דברים ואני מיישמת אותם כל יום ."

אמא של איילת  : "מאוד נהניתי והיה ממש כיף , הסטודיו שלך מאוד נעים ומפנק, זה הרגיש לי כמו ספא וכל השבוע חיכיתי למפגשים בימי שני . היכולת שלך להקשיב ולהיות שם עבורי ועבור שאר האמהות היתה מאוד משמעותית עבורי , הרגשתי שאת באה ממקום מאוד מקצועי והסדנא היתה מקסימה . אני משתמשת בתרגילים שלמדנו כמעט כל היום , והסיבה לכך זה שהם נגישים מאוד, יש משהו מאוד זורם ופשוט ביוגה , ביוגה, איילת פשוט שוכבת על הגב ואנחנו מתחילים לעבוד, וזה ממש תורם וזו תחושה טובה לדעת שאת מפתחת ומקדמת את הילדה שלך ...."

אמא של פלג: "למרות שזה ילד רביעי ועברנו כבר בהרבה סדנאות , למדנו הרבה דברים חדשים ומאוד נהנינו. הרגשתי הרבה מקצועיות וסדר בדברים , מה עושים ואיך ומתי והמון הכלה , אכפתיות והבנה. מעבר לכך הסטודיו מאוד מפנק ונעים וכל שבוע חיכינו להגיע לכאן ".

אמא של שירה : " I can’t recommend Iris and the Mommy & Me studio highly enough.  I had enrolled in different baby yoga/baby  massage/development/mom&baby groups and courses through the years, but this was by far the most enjoyable and professional

אמא של יהונתן : "נורא נעים לבוא לסטודיו שלך, אווירה מלאה נוחות ונעימות. למרות שעשיתי כמה סדנאות בעבר עם הילדים הקודמים גם בעיסוי וגם ביוגה ואני מאוד מתחברת לשניהם, למדתי אצלך דברים חדשים. מדהים לראות איך יהונתן עשה קפיצה מבחינת ההתפתחות שלו מהמפגש הראשון ועד היום, הכי כיף מבחינתי זה שבכל שלב ביום אני יכולה לעשות איתו משהו , גם לדקה וגם לשעה, וזה כלי שמלווה אותי וימשיך ללוות אותי".

אמא של אורי מספרת על שתי הסדנאות שעברו (לגוזלים ולאפרוחים ): "בסיום הסדנה "מגע, תנועה וצליל לגוזלים" היה לי ברור שלכאן אני חוזרת. למה? ראשית התמכרתי למקום, לאנרגיות, לקבלה, לחוסר השיפוטיות ולאיריס (מודה) ושנית ראיתי במו עיני, בפעם הראשונה אחרי שלקחתי את שתי בנותי הגדולות לחוגים דומים, ממש ראיתי, איך זה משפיע על אורי בני. איך התרגילים והעיסוי שעשיתי לו במהלך הקורס ובבית הועילו לו, לביטחון במרחב, להכרת גופו, לחוזקו הגופני ולהנאה. ראיתי בעיניו את ההשתוקקות והאושר כאשר התחלתי את סדרת התרגילים או העיסוי שלמדתי. אז נרשמתי לסדנת ממשיכים ונהנתי מכל רגע. ראיתי איך זה תורם לאורי שבגיל חצי שנה עומד על ארבע (על שש למד להיות בגיל חמישה חודשים) ואוטוטו מתיישב וזוחל ואיך הוא נהנה מלהיות במקום. ואני - אני מאוד נהניתי מהיוגה לאמהות שהוקדשה לבנות בכל תחילת שיעור (דבר מבורך לאמהות אחרי לידה ולאיזון נפשי בכלל) .אני רוצה להוסיף שאני גרה במרחק של 25 דקות נסיעה מהסטודיו ועדיין לא וויתרתי והגעתי בכל שבוע בהתלהבות רבה . אל תוותרו על החויה".
 
הדס אמא של יובל
איריס רצינו להגיד לך תודה!

תודה על מקום קסום ושלו,
תודה על הידע העצום שחלקת איתנו,
תודה על הסובלנות שלפעמים עצרנו להניק כי יובל היתה רעבה,
תודה על האהבה שהרעפת עלינו,
תודה על שהצלחת ליצור אינטימיות נוספת עם הקטנה שלי,
ולימדת אותנו דברים חדשים.
יובל רוצה להגיד תודה שלימדת את אמא לעשות לה מסאז׳ (נורא נעים!)ולעזור לה ללמוד להתהפך,
תודה על ״אפריקה״ והריקודים,
תודה על אוירה נפלאה ושמחת החיים שלך.
נהנו מאד מהקורס וחבל שנגמר

 

 

 

 
 
 
Mommy & Me  ©  כל הזכויות שמורות       |    טלפון:  054-3355146    |    עגור 354, מכבים    |     הדף שלנו בפייסבוק   |   רישום לקורס / סדנא / פעילות   |   עיצוב גרפי: קינמון
הקמת אתרים  גיל דור - הקמת אתרים באינטרנט